copyright by Terapia Dla Ciebie 2014 Wykonanie ICVision.pl

marta

Marta Sibilska – Psycholog Psychoteraputa MBACP PgDip

Jestem psychologiem (University of London, Birkbeck College) i dyplomowanym psychoterapeutą integratywnym (University of East London - studia z akredytacją Brytyjskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów BACP ).

Psychologia i psychoterapia są moją pracą i pasją. Zainteresowanie ludźmi, naszymi zachowaniami, emocjami i relacjami miedzy nami leżą u podstaw mojej praktyki. Pracuję w nurcie integratywnym i humanistycznym, kieruję się empatią i szacunkiem do drugiej osoby. Wierząc, że każdy z nas ma naturalny potencjał do pokonywania życiowych trudności, szukam z klientami indywidualnych rozwiązań. Korzystam też z dorobku innych nurtów i metod terapeutycznych. Szczególnie interesuję się wykorzystywaniem osiągnięć psychologii pozytywnej i neuro-psychologii w pokonywaniu depresji, stanów lękowych i nerwic.

 

Obecnie pracuję w Poradni Wsparcia Psychologicznego w NHS Whipps Cross Hospital, gdzie od ponad trzech lat prowadzę psychoterapię z dorosłymi i młodzieżą. Od kilku lat również współpracuję z organizacją ‘Lifeline’ - jedną z największych organizacji w Centralnym Londynie kompleksowo wspierającą osoby borykające się z problemami uzależnienia. Jestem również członkiem i współzałożycielem grupy terapeutycznej London Counselling Collective.

Jako członek Brytyjskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów (BACP) kieruję się kodeksem etycznym zawodu psychoterapeutów, poddaję moję pracę superwizji u doświadczonych superwizorów i regularnie uczestniczę w dodatkowych szkoleniach i warsztatach.  Metody i techniki, które stosuję w pracy są zgodne ze standardami wyznaczonymi przez BACP.

 

Prowadzę terapię w jezyku polskim i angielskim.

Obecnie mieszkam w Singapurze.

 

terapia